25–26 juli 2026 · Amsterdam, Noord-Holland
Milkshake Festival
Milkshake Festival begon in 2012 als een klein initiatief in het centrum van Amsterdam en is uitgegroeid tot een van de bekendste inclusieve dance- en cultuurfestivals van Europa, met een uitgesproken focus op diversiteit, gender-expressie en lhbtiq+-cultuur naast een breed elektronisch muziekprogramma. Het festival vindt jaarlijks plaats in het Amsterdamse Westerpark en combineert house, techno en aanverwante genres met performance art, dragshows en een uitgesproken visuele, kleurrijke esthetiek die het festival onderscheidt van reguliere dancefestivals. Met traditioneel meer dan tien podia per dag biedt Milkshake ruimte aan zowel internationale dance-acts als artiesten die primair bekend zijn binnen de queer- en performancecultuur. Voor de editie van 25 en 26 juli 2026 bracht de organisatie een affiche samen van meer dan 160 artiesten, met namen als Underground Resistance, de combinatie RHR & Skrillex, CCL en Helena Hauff & L.F.T. op het elektronische deel van het programma, aangevuld met performers als Bob the Drag Queen en Pabllo Vittar die de bredere culturele component van het festival vertegenwoordigen. Die combinatie van zware dance-programmering en een uitgesproken maatschappelijke, inclusieve boodschap maakt Milkshake tot meer dan een muziekfestival alleen: het evenement wordt binnen en buiten Nederland gezien als een belangrijk podium voor zichtbaarheid van lhbtiq+-cultuur, terwijl het tegelijkertijd een van de kwalitatief hoogst aangeschreven dance-line-ups van de Nederlandse zomer biedt.
Line-up
Underground Resistance, RHR & Skrillex, CCL, Helena Hauff & L.F.T., Bob the Drag Queen, Pabllo Vittar
Veelgestelde vragen
- Wanneer is Milkshake Festival 2026?
- Milkshake Festival vindt plaats op 25–26 juli 2026.
- Waar is Milkshake Festival?
- Milkshake Festival vindt plaats in Amsterdam (Noord-Holland), op Westerpark.
- Wat kost een ticket voor Milkshake Festival?
- Tickets voor Milkshake Festival zijn er op dit moment vanaf € 47,50 bij Officiële verkoop. Prijzen wisselen; vergelijk altijd de actuele aanbieders.
- Is Milkshake Festival uitverkocht?
- Nee, Milkshake Festival is niet uitverkocht. Vergelijk de actuele aanbieders op deze pagina voor de beste prijs.
Officiële website: www.milkshakefestival.com
Ticketprijzen
Prijzen gecheckt op 3 juli 2026
- Laagste prijs
Officiële verkoop
via festivalorganisatie
Beschikbaar
€ 47,50vanaf
Bekijk tickets
Prijzen kunnen afwijken op de site van de aanbieder. Links kunnen affiliate-links zijn; jij betaalt nooit meer.


